محل تبلیغات شما

وجود منابع اولیه مختلف برای تولید انواع آهن آلات در ایران باعث شده که شرکت‌های مختلفی در زمینه تولید میلگرد، تیرآهن و… فعالیت داشته باشند. محصولات تولید شده توسط این شرکت‌ها می‌تواند با هم تفاوت زیادی داشته باشند و به همین دلیل است که مشتریان باید قبل از اقدام به انتخاب و خرید، اطلاعات مناسبی در این مورد داشته باشند.

تفاوت میلگرد اصفهان و بناب در چیست؟

قبل از اینکه سراغ شرکت‌های ذوب آهن اصفهان و کارخانه تولید میلگرد بناب برویم، بهتر است که یک نگاه کلی به تفاوت‌های میلگردهای تولید شده توسط این دو شرکت داشته باشیم. این کارخانه‌ها هر دو نمونه‌های مختلفی از میلگرد که در شرایط مختلف کاربرد دارند را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. روند تولید این محصولات تا حد زیادی به تقاضای بازار بستگی دارد و صد البته همین تقاضای بازار است که در نهایت انواع این محصولات را مشخص می‌کند.

تفاوت میلگرد ذوب آهن اصفهان و میلگرد بناب

انواع مختلف میلگرد از نظر انعطاف پذیری، میزان آج، وزن و… دارای تفاوت زیادی هستند. شرکت‌های ذوب آهن اصفهان و بناب نیز هر دو برای دسته‌های مختلف مشتریان میلگرد تولید می کنند و همین باعث شده که در نگاه اول متوجه شویم که میلگرد بناب دارای آج‌های پیچیده‌تری نسبت به میلگرد اصفهان است. البته در مواردی و برای برخی از میلگردها، وزن این محصولات نیز می‌تواند متفاوت باشد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وبلاگ رسمی کتابخانه پیامبر اعظم آوج پرتال شخصی دکتر محمدرضا حسین پور اکسید آلومینیوم دانلود فایل AIRIC خرید سیسمونی از اصفهان فانوس خلاصه کتاب کلیات فلسفه اصغر دادبه pdf پرورش قارچ پنجره زرد